Váš košík je prázdný!


verze pro tisk

Doprava zboží

Doručení zboží, jak?

Doručení zboží

Objednané zboží se k vám může dostat hned několika způsoby. Který je pro vás ten nejvhodnější zjistíte po přečtení následujících informací. Jedna varianta je vhodná pro menší zásilky do 30kg, další pro produkty těžší nad 30kg.

  1. Osobní odběr
  2. Standardní doručení obchodní balík České pošty
  3. Standardní doručení PPL spedice
  4. Doprava na Slovensko
  5. Kolik to bude stát?

Osobní odběr

Pokud bydlíte nedaleko města Teplice, můžete si pro zboží přijet osobně na tel: 730 661 078 Teplice. Výhoda takového způsobu je v časové nezávislosti na doručovateli a v ceně.

Osobní odběr je totiž vždy zdarma.

Standardní doručení obchodní balík České pošty UPOZORNĚNÍ! V současné době je služba u nás nedostupná.

Česká
pošta

Standardní doručení obchodním balíkem dobírkou (České pošty) do váhy 30kg

Čas dodání zásilky Českou poštou je do 24hod. Než převezmete a zaplatíte doručovateli (řidiči) dobírku, doporučujeme zkontrolovat neporušenost kartonu, v případě fyzického poškození zásilku s doručovatelem překontrolujte, myslí se tím obsah dle přiložené faktury. Pokud se počet zboží neshoduje s počtem na faktuře, nebo zboží je evidentně poškozeno, musí se sepsat s Českou poštou reklamační protokol. V případně neochoty doručovatele řešit poškozený karton,doporučujeme zásilku vůbec nepřebírat!

Jestliže vás doručovatel na uvedené adrese nezastihne, zanechá vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na nejbližší spádové poště, se lhůtou 7dnů, kdy zásilku musíte vyzvednout, v opačném případě bude odeslána zpět odesílateli.

Tip

Sledování zásilky – v momentě, kdy zásilku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásilky a můžete ji sledovat na http://www.cpost.cz/

Standardní doručení PPL spedice

PPL

Standardní doručení spediční firmou PPL, to jsou všechny zásilky do 50kg.

Zboží vám bude doručeno nejpozději do 24 hodin k vašemu domu od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Prostřednictvím řidiče nebo dispečera, který zaručuje telefonickou avizaci samotného doručení vás před samotným rozvozem bude kontaktovat řidič PPL a domluví se s vámi na přesnějším čase rozvozu. V případě, že nebudete přítomni vám bude zanecháno oznámení o doručení, ve kterém naleznete kontakt na doručující depo pro upřesnění druhého bezplatného doručení.

Tip

Sledování zásilky – v momentě, kdy zásilku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásilky a můžete ji sledovat na http://www.ppl.cz

Doprava na Slovensko

Zašleme Vám také zboží (balík) nebo dobírku na Slovensko.

Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku, dodací lhůta je cirk. 7 – 10 dnů.

Váha zásilky do 30kg / cena: 300,-kč

Pro rychlejší doručení do 48hod. na Slovensko využíváme PPL spedici

Váha zásilky do 50kg / cena je dle ceníku DPD,FOFR

Ceny dopravy zboží

Druh dopravy Cena
Osobní odběr zdarma
DPD, FOFR spedice 200 až 1500,- kč
Balné zdarma

-

Všechny ceny za dopravné jsou zde uvedeny včetně DPH.

[Nahoru ↑]